Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Obec Březina

Mobilní rozhlas

Emailový zpravodaj obce Březina

Vážení občané. Do vaší emailové schránky Vám poprvé zasíláme emailový občasník naší obce. Po SMS zprávách a hlasových minireferendech je to další způsob komunikace, který nám umožňuje aplikace Mobilního rozhlasu. V měsíce prosinci pak ještě spustíme aplikaci pro tzv. chytré mobilní telefony. Věříme, že se Vám tento způsob komunikace bude líbit a naše emaily se stanou oblíbenou součástí obsahu vašich emailových schránek. Martin Habáň, starosta obce

Co nás čeká v nejbližších dnech?

Přednáška o grafologii

Dne 10. listopadu 2016 v 18 hod se v restauraci Devon uskuteční přednáška Mgr. Věry Škultétyové soudní znalkyně v oboru GRAFOLOGIE. Poutavý výklad o skládání psychologické tváře člověka na základě jeho písemného projevu. Srdečně zve Knihovna Březina ve spolupráci s obcí.

 

Světýlkový průvod

Spolek PRO Březinu Vás srdečně zve na Světýlkový průvod. Vyrážíme v sobotu 12. listopadu 2016 v 16:30 od sokolovny, cíl průvodu je na Kozíně. Čeká Vás teplé občerstvení a táborák. Přineste si s sebou svoje světýlko a něco na opékání... a možná přijede i sv. Martin na bílém koni!

 

Zprávy z naší obce

Sázení buků v obecním lese

V sobotu 5. listopadu 2016 v 9.00 se sešla parta správných lidí a pustila se do výsadby buků v obecním lese Občina.

 

Nové stránky TJ Sokol Březina

Dovolujeme si vás informovat, že byly spuštěny nové internetové stránky TJ Sokol Březina, kde najdete vždy aktuální informace.

 

Zásah našich hasičů

V pondělí 31. října 2016 zasahovala naše jednotka dobrovolných hasičů u požáru automobilu v lokalitě OXES.

 

Výstavba obecního úřadu

Výstavba obecního úřadu jde zatím přesně dle harmonogramu, který je součástí smlouvy o dílo. V tomto týdnu byla dokončena základová deska, v příštím týdnu budou provedeny izolace a následně začne stavba zdiva.

 

Hlášení o poruchách osvětlení

Ve středu 9. listopadu 2016 se budou v obci opravovat svítidla veřejného osvětlení. Pokud víte o některém nefungujícím světle, napište nám o tom na email starosta@obec-brezina.cz

 

Provozní doba sběrného dvora

Upozorňujeme občany, že letní provozní doba sběrného dvora naší obce skončila a do změny na letní čas bude opět otevřen jen v sobotu 09:00 - 12:00. Děkujeme za pochopení!

 

Líbí se Vám naše lavička s babičkou?

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.